.

Firma Profili

.

AHM KAUÇUK; Konya'da Kauçuk ürünlerin imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

AHM KAUÇUK;

En başta otomotiv, enerji, sağlık, makine, gıda, kimya, tekstil, gemicilik olmak üzere tüm sektörlerin ihtiyaç duyduğu yan sanayi ürünlerinin üstün standartlarda üretimini yaparak ulusal ve uluslararası alanlarda pazarlamaktadır.

Fren körük lastikleri, Profil, Oring keçe, kaplin, conta, körük, diyafram hortum, plaka ve sektörel alanda ihtiyaç duyulan üretimi özel olarak yapılan sayısız ürün çeşidi ile uluslararası standartlara ve normlara bağlı üretim yapan firmamız kaliteyi en üstün değer olarak benimsemiş üretim felsefesini bu anlayış çerçevesinde şekillendirmiştir.

Etik değerlerden ve çalışma ilkesinden taviz vermeden değişime ve gelişime açık yapısıyla müşteri memnuniyetini esas alan izlediği pazarlama stratejisiyle alışverişi dostluğa çevirmeyi başarmış olan firmamız marka kuruluş olma yolunda emin ve istikrarlı adımlarla ilerlemektedir.

Misyon;

Kauçuk ürünlerin üretimi sektöründe ismimizin aranılan ve anılan bir firma olmasını sağlamaktır.

Vizyon;

Üretim yaptığımız alanda çalışanı, tedarikçisi ve içinde bulunduğu toplumla birlikte sürekli gelişen, müşteri odaklı, kaliteli hizmet sağlayan bir firma olmaktır.

fren körük lastiği, kauçuk fren körüğü, fren körük lastikleri, derin ve düz diyafram fren körük lastiği, kamyon fren lastiği, man mercedes kauçuk fren lastiği

HEMEN ARA